Bestuursbureau

Stichting Respont heeft aan de Edisonweg te Vlissingen een bestuurskantoor. Op het bestuurskantoor werken de volgende medewerkers:

 

Dhr. Th. J. Hut

Voorzitter college van bestuur

info@respont.nl


 

 

 


 

Mw. Janet Meliefste

Secretaresse college van bestuur

J.Meliefste@respont.nl

 

0.7 wtf 

 

 


 

Mw. Wendy Mertens-Kole

Algemeen beleidsmedewerker

W.Mertens@respont.nl

 

0.7 wtf 

 


Dhr. Theo de Smet

Stafmedewerker financiën

T.smet@respont.nl

 

 0.8 wtf

 


 

Mw. Jaschenka Nuijten

Beleidsmedewerker HRM

J.Nuijten@respont.nl


0.8 wtf



Anja Balkenende

Administratief medewerker

A.Balkenende@respont.nl

 

 0.28 wtf


 

 

Mw. Ineke Hobbelink

Gedragswetenschapper

i.hobbelink@deargo.nl

 

0.2 wtf